Brave Tarayıcı İçinde Binance Kullanımı (Videolu Anlatım)

Brave tarayıcı kripto para ticareti yapanlar için yenilikler sunmaya devam edecek gibi görünüyor.

Brave tarayıcı doğrudan Binance ile işlem yapmanızı sağlayacak bir aracı kullanıma sundu. Kesintisiz kripto para ticareti ve yönetimi sağlayan Binance pencere öğesi artık tüm Brave masaüstü tarayıcı kullanıcıları tarafından kullanılabilir.

Brave binance kullanımı


Brave masaüstü tarayıcı güncellemesi (sürüm 1.8), türünün ilk exchange-tarayıcı entegrasyonu olan Binance aracını içeriyor. Brave ve Binance entegrasyonlarını 24 Mart'ta duyurdular ve bugüne kadar widget'in bir önizleme sürümü test için beta sürümlerinde yer aldı. 

Brave Tarayıcı İndir


Brave tarayıcısı şu anda aylık 13,5 milyondan fazla aktif kullanıcıya sahip. Binance ise ticaret hacmi ve kullanıcılar açısından dünyanın en büyük kripto para borsasıdır. 

Bu entegrasyon ile dünya çapında milyonlarca kullanıcının tarayıcıdan çıkmadan sorunsuz bir şekilde kripto para birimi ticareti yapmasını ve yönetmesini sağlaması amaçlanıyor.

Aşağıdaki video, kullanım için detaylı bir anlatım sunuyor.


Binance aracına Brave masaüstü tarayıcısındaki yeni sekme sayfasından kolayca erişebilirsiniz. Bu entegrasyon, kripto para birimini yönetmek, satın almak ve ticaret yapmak için çeşitli işlevler sunuyor.

Basitçe, yeni bir sekme açın. Binance aracı sağ bölümde kullanıma hazırdır. Göremiyorsanız yukarıdaki "kart ekle" bölümünde Binance aracını ekleyebilirsiniz.

Brave içinde Binance kullanımı

Binance aracı altında yer alan bağlan butonuna tıkladığınızda giriş bilgilerinizle Binance borsasında oturum açabilirsiniz.

Daha önceden açılmış bir Binance hesabınız yoksa buradan açabilirsiniz.

Sayfa açıldığında dili Türkçe'ye çevirebilirsiniz.

brave binance kullanımıHesabınızı bağladığınızda para yatırma, exchange işlemlerini doğrudan tarayıcı içinden yapabilirsiniz. Ayrıca bu kart üzerinde Binance birikimlerinizi anlık olarak izleyebilirsiniz.


brave binance kullanımıBilenler biliyor ama gelin biraz da Binance'i yakından tanıyalım.

Reklam
binance referans


Binance Nedir?


Binance, ticaret hacmi ve kullanıcılar açısından dünyanın en büyük dijital varlık borsasının arkasındaki küresel blockchain şirketidir. Kendisine ait bir Token'i (BNB) de bulunan Binance, kripto para biriminin yaygınlaşmasını hızlandırmak için kullanıcılara aşağıdakiler dahil 25'ten fazla ürün, proje ve girişimle hizmet etmektedir:

Binance Hizmetleri


Binance Borsası (Binance.com): Binance Vadeli İşlemleri, Spot ve Marjin ticareti, Binance Borç Verme ve Binance Staking.

Binance Academy: Kar amacı gütmeyen blockchain ve kripto eğitim portalı.

Binance Charity: Kar amacı gütmeyen kuruluş ve şeffaf hayırseverliği geliştirmeye adanmış ilk blok zinciri destekli bağış platformu.

Binance DEX: Dijital varlıkları merkezi olmayan bir şekilde ihraç etmek ve takas etmek için Binance Chain blok zincirinin üzerinde geliştirilen topluluk odaklı merkezi olmayan borsa.

Binance Fiat Gateways: Yerel ödeme ortakları ve P2P platformları aracılığıyla 170'den fazla ülke ve bölgeyi kapsayan kripto al-sat platformu. 

Fiat-Kripto Platformları: Kripto almak, satmak ve ticaret yapmak için küresel ortaklarla ortak girişimler: Binance ABD, Binance Jersey, Binance Singapur, Binance Uganda, Binance Lite Avustralya.

Binance Labs: Erken aşama blok zinciri girişimlerine ve altyapı projelerine yatırım yapan ve bunları destekleyen girişim kolu ve inkübatörü.

Binance Launchpad: Dönüştürücü blockchain girişimlerini ve girişimcileri desteklemek için özel token başlatma platformu.

Binance Research: Kurumsal düzeyde, veri odaklı içgörüler ve kripto yatırımcıları için analizler.

Binance X: Blockchain geliştiricilerinin inovasyonunu teşvik etmek ve sektördeki büyümeyi ve anlamlı kullanım durumlarını geliştirmek için geliştirici odaklı girişimler.

Binance'in diğer girişimler de şunlardır: Binance Cloud (borsa başlatmak için uçtan uca kurumsal çözüm), Binance Bilgisi (piyasa haberleri ve içgörüler), Trust Wallet (mobil cüzdan ve dApp tarayıcısı).

Ülkemizde de kripto para ticareti için yaygın bir şekilde tercih Binance Borsası'na buradan kayıt olabilirsiniz.
Ayrıca daha az Kripto para ikilisi barındırmakla birlikte Türkiye'den(Herhangi bir bankadan) rahatça para gönderip almak için TRBINANCE 'de kayıt olabilirsiniz.

Ne olur ne olmaz notu:😑
Bu yazı herhangi bir yatırım tavsiyesi içermez. Kripto para ticareti riskli midir? Evet, risklidir. O yüzden ne yaptığınızı bildiğinizi umuyoruz. Bu konuda tecrübeniz yoksa kazandığınıza sevineceğinizden çok kaybettiğinize üzülmeyeceğiniz bir miktar ile başlamanız önemle tavsiye edilir. Yorumlar

Brave Tarayıcı ile ilgili sık sorulan sorular

Brave ücretsiz midir?

Evet, tamamen ücretsiz bir hizmet ve kişisel bilgilerinizin korunması da cabası. İnternet'de sörf yaparak kazandığınız Token'ler ile sevdiğiniz içerik üreticilerini desteklemek de ayrı bir keyif.

Brave Tarayıcı tamamen Türkçe mi?

Evet, ziyaretçiler için tamamen Türkçe. Brave yayıncılar bölümü şimdilik İngilizce bir sayfa açıyor. Ancak yakında tamamen Türkçe olacağını söyleyebiliriz. Ayrıca yorum bölümünde anlamadığınız bölümler için sorular sorabilirsiniz.

Brave nasıl daha hızlı olabiliyor?

Temel olarak reklamların ve izleyici programların yüklenmesine izin vermediği için diyebiliriz. Brave'in tamamen hız ve gizlilik üzerine planlanmış bir alt yapısı var.

Brave'de Chrome da kullandığım eklentileri kullanabilir miyim?

Evet, Chrome'daki tüm eklentiler destekleniyor. Üstelik Brave tarayıcıyı kurduğunuzda ayarlarınızı ve sık kullanılan sitelerinizi aktarmanız 30 sn. sürüyor.

Brave'de Chrome Mağaza'da bulunan eklentileri ekleyebilir miyim?

Evet, Chrome mağaza eklentilerini Brave'de açın ve dilediğiniz eklentiyi ekleyin.

Kişisel gizliliğim neden önemli?��

Tarayıcılar ve web siteleri hakkınızda çok şey bilmek istiyor. Bu bazen pazarlama amaçlı olsa da bu kıymetli bilgiler ile kötü niyetli insanların neler yapabileceğini hayal edemezsiniz. Ve, tabii ki kişisel gizlilik özgürlüktür demeyi de ihmal etmeyelim.

Brave sisteminin dijital varlığı olan Bat Token transfer edilip ticareti yapılabilir mi?

Evet, transfer edilebilir. Bat topluluğu ne kadar teşvik edip yol göstermese de aşağıdaki borsalarda işlem gördüğünü söyleyebiliriz.Paribu Paribu (TR)

bunlardan bazılarıdır. Tüm listeye ve işlem ikililerine buradan göz atabilirsiniz.

Popüler Yayınlar