Account Nedir? Ne Anlama Gelir? Webtarayıcılar Kripto Sözlük

Account Nedir?

Account Türkçesi: Hesap

Account (Hesap), muhasebe sisteminde amacı belirli bir varlık, gider, gelir, öz kaynak veya borcun finansal faaliyetlerini izlemek olan bir  kayıttır. bat acount


Tüm bu kayıtlar, muhasebe dönemi boyunca belirli olaylar meydana geldikçe artabilir ve azalabilir. Her bir hesap, muhasebe döneminin sonunda mali tabloları hazırlamak için kullanılabileceği bir genel defterde (dijital de olabilir) saklanır.

Başka bir deyişle aslında hesaplar, belirli bir dönem veya amaç ile ilgili kayıtlar veya mali harcama ve makbuz beyanlarıdır.

Kripto dünyasında buna kripto para birimi hesabı denir. Size belirli fayda sağlar ve hemen hemen tüm kripto para borsalarını kullanmak için bir gerekliliktir. Bir kripto para birimi hesabı, kripto para birimlerini hızlı bir şekilde satın almanıza, satmanıza ve takas etmenize olanak tanıyan sıcak cüzdanlara erişim sağlar ve yukarıda belirtilen süreç söz konusu olduğunda size bir kimlik veya açık anahtarlarınızı tutabileceğiniz bir yol sunar.

Kripto Sözlüğe Dön➤

Bat Hesabı Açma➤


Yorumlar

Brave Tarayıcı ile ilgili sık sorulan sorular

Brave ücretsiz midir?

Evet, tamamen ücretsiz bir hizmet ve kişisel bilgilerinizin korunması da cabası. İnternet'de sörf yaparak kazandığınız Token'ler ile sevdiğiniz içerik üreticilerini desteklemek de ayrı bir keyif.

Brave Tarayıcı tamamen Türkçe mi?

Evet, ziyaretçiler için tamamen Türkçe. Brave yayıncılar bölümü şimdilik İngilizce bir sayfa açıyor. Ancak yakında tamamen Türkçe olacağını söyleyebiliriz. Ayrıca yorum bölümünde anlamadığınız bölümler için sorular sorabilirsiniz.

Brave nasıl daha hızlı olabiliyor?

Temel olarak reklamların ve izleyici programların yüklenmesine izin vermediği için diyebiliriz. Brave'in tamamen hız ve gizlilik üzerine planlanmış bir alt yapısı var.

Brave'de Chrome da kullandığım eklentileri kullanabilir miyim?

Evet, Chrome'daki tüm eklentiler destekleniyor. Üstelik Brave tarayıcıyı kurduğunuzda ayarlarınızı ve sık kullanılan sitelerinizi aktarmanız 30 sn. sürüyor.

Brave'de Chrome Mağaza'da bulunan eklentileri ekleyebilir miyim?

Evet, Chrome mağaza eklentilerini Brave'de açın ve dilediğiniz eklentiyi ekleyin.

Kişisel gizliliğim neden önemli?��

Tarayıcılar ve web siteleri hakkınızda çok şey bilmek istiyor. Bu bazen pazarlama amaçlı olsa da bu kıymetli bilgiler ile kötü niyetli insanların neler yapabileceğini hayal edemezsiniz. Ve, tabii ki kişisel gizlilik özgürlüktür demeyi de ihmal etmeyelim.

Brave sisteminin dijital varlığı olan Bat Token transfer edilip ticareti yapılabilir mi?

Evet, transfer edilebilir. Bat topluluğu ne kadar teşvik edip yol göstermese de aşağıdaki borsalarda işlem gördüğünü söyleyebiliriz.Paribu Paribu (TR)

bunlardan bazılarıdır. Tüm listeye ve işlem ikililerine buradan göz atabilirsiniz.

Popüler Yayınlar